Biuro projektowe

Mamy ponad 30 lat doświadczenia w Polsce w montażu tymczasowych zabezpieczeń do głębokich wykopów. Nasi specjaliści pracują we wszystkich sektorach budownictwa: od budownictwa kubaturowego, przez gazowe sieci przesyłowe, infrastrukturę, hydrotechnikę aż po energetykę i przemysł ciężki. Oferujemy kompleksową usługę począwszy od analizę wykonalności, optymalizację rozwiązania, projekt, dostawę, nadzór przy montażu na budowie, testy czy też ekspertyzy.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu przy najbardziej złożonych projektach i przy najsurowszych wymaganiach naszych Klientów wdrożyliśmy rozwiązania, metody i narzędzia wspierające Klientów na różnych rynkach. A ponieważ każdy projekt jest wyjątkowy, możemy wykorzystać zgromadzoną wiedzę z innych sektorów, aby dostosować nasze metody i narzędzia do specyfiki danego projektu, by spełnić wymagania dotyczące wydajności, budżetu i terminów.

W zależności od Państwa branży odpowiedni eksperci odpowiedzą na Państwa problemy i wyzwania. Projektujemy rozwiązania szyte na miarę w zależności od problemów, z jakimi spotykają się firmy, które nam zaufały.